top of page
bgImage

SIA 'ARBETS' PAKALPOJUMI

Klona grīdas

Klona grīdas

✔ ESTRICH
✔ KLONA GRĪDAS
✔ BETONA KLONA GRĪDAS
✔ GLUDKLONA GRĪDAS
✔ CEMENTA KLONA GRĪDAS
✔ SAUSĀ BETONA GRĪDAS
✔ SAUSBETONA JAVAS GRĪDAS
✔ SAUSJAVAS KLONA GRĪDAS
✔ CEMENTA JAVAS IZLĪDZINOŠĀ KĀRTA
✔ SMALKGRAUDAINA BETONA JAVAS SLĀNIS

Šie visi nosaukumi figurē gan sarunvalodā, gan sludinājumos un reklāmās, gan arī ēku tehniskajos projektos. Mēs nolēmām lietot apzīmējumu BETONA KLONA GRĪDAS, jo estrich tulkojumā no vācu valodas nozīmē klons, un materiāla sastāvs vairāk līdzinās betonam, nevis javai.

Vienkārši runājot, tā ir gluda plakne, uz kuras var ieklāt jebkuru dekoratīvo grīdas segumu. Pagaidām nav atrasts labāks un ekonomiskāks risinājums par betona klonu, lai iegūtu piemērotu līdzenu pamatni. Šo tehnoloģiju var izmantot gandrīz visos objektos – gan jaunbūvēs, gan rekonstrukcijās.

Betona grīdas

Mūsu uzņēmums ir specializējies tajās jomās, kas saistītas ar cementu, betonu un grīdām. Varam piedāvāt pakalpojumus industriālo grīdu sfērā.

✔ Industriālās betona grīdas ar metāla stiegru armējumu.

✔ Industriālās betona grīdas ar disperso – metāla vai polipropilēna – armējumu. 

✔ Industriālās grīdas ar ķīmiski noturīgu virsmu.

✔Industriālās grīdas ar dekoratīvi apstrādātu virsmu.

Betona grīdas

Plaši izmantojam ķīmiskos virsmas cietinātājus jaunām un arī palietotām betona grīdām. Jaunās tehnoloģijas dod iespēju iegūt augstākus kvalitātes rādītājus īsākā laika posmā, vienlaikus ieekonomējot laiku un finanses pasūtītājam. Sadarbības partneris "GRIVA GROUP", kas piedāvā C2 jeb Crete Colors tehnoloģijas.

klona-gridas
betona-gridas
Apsildāmās grīdas

Apsildāmās grīdas

Grīdas apkure jeb siltā grīda nav izgudrota šodien. Līdzīga sistēma tika pielietota jau Senajā Romā. Tā, protams, bija pavisam vienkārša – no ēkas centrālās kurtuves, kas atradās ēkas pagrabstāvā, pa speciāli izveidotiem kanāliem uz augšu cēlās siltais gaiss, apsildot augstāk esošās grīdas. Tas nozīme, ka jau pirms mūsu ēras grīdas uzsildīšanas sistēmas bija pavisam ikdienišķa lieta.

Mūsdienās tiek piedāvāti divi grīdas apkures veidi – cauruļvadu sistēma, kurā kā siltumnesējs tiek izmantos siltais ūdens, kā arī elektriskais kabelis, kurā kā siltumnesējs tiek izmantota elektrība. Siltais ūdens plūst caurulēs (elektriskās apsildes gadījumā siltums plūst pa kabeli), betons tiek sasildīts, tajā izplatās siltums, kas tiek vienmērīgi izkliedēts, un tiek nodrošināta vienmērīga telpas apsilde.

Gan ūdens cirkulācijas, gan elektriskās apsildes gadījumos grīdas konstrukcijas ir stipri līdzīgas. Galvenā atšķirība ir, ka cauruļvadu sistēma tiek iebūvēta betonā, bet elektriskais kabelis – tieši zem dekoratīvā grīdas seguma (flīzēm, linoleja u.tml.).

Siltajai grīdai ir vairāk priekšrocību nekā radiatoriem vai krāsnīm. Mēs visi zinām, ka fizikas likumu ietekmē siltais gaiss ceļas uz augšu, liekot telpai uzsilt virzienā no augšas uz leju, kamēr aukstais gaiss paliek tepat lejā pie mūsu kājām, kas tieši šī iemesla dēļ nereti tiek ietērptas vilnas zeķēs. Tādēļ pie grīdas gaisa temperatūra vienmēr būs zemāka nekā 1–2 metru augstumā vai pat augstāk. Tas mums vienmēr liek iemest kādu lieku pagali krāsnī vai uzgriezt radiatoru nedaudz siltāk.

Siltās grīdas gadījumā tā nenotiek. Gaiss telpā uzsilst virzienā no lejas uz augšu, sākot ar to telpas daļu, kurā atrodamies mēs, tādējādi nepieciešams mazāk enerģijas telpas uzsildīšanai. Siltās grīdas ir īpaši izdevīgas telpās ar augstiem griestiem.

apsildamas-gridas

SIA 'Arbets' objekti

realizetie-objekti

AS "Bolderāja"

Dažādi  objekti

Ēkas

bottom of page